Festiwal Rozwojowy Dla Kobiet PROGRESSteron wystartował!

Możliwe jest już rezerwowanie udziału warsztatach i wykładach 29 edycji tego wydarzenia. Organizatorzy i prowadzący zapraszają panie, które poszukują inspiracji i możliwości rozwoju do wspólnego powitania nadchodzącej wiosny w Rewalu (15-16 marca) i Szczecinie (22-23 marca).

Dzięki fantastycznym trenerkom i prowadzącym, organizatorzy zapewniają uczestniczkom wydarzenia szeroki wachlarz tematów: od technik efektywnego planowania czasu, przez neurofitness czy trening dla o(d)pornych na wysiłek, po strip dance oraz budowanie szczęścia na związkach przeciwieństw. Wśród ponad 50 różnych warsztatów, z pewnością każda pani znajdzie coś dla siebie. Zajęcia odbywać się będą w dwóch miejscach: Gminnym Ośrodku Kultury w Rewalu i Wyższej Szkole Bankowej w Szczecinie.

Festiwal PROGRESSteron jest doskonałą okazją do wspólnych rozmów, do odkrywania siebie i poznawania innych, do zabawy i oderwania od codzienności, do nowych doświadczeń. Uczestniczki wydarzenia z pewnością znajdą  inspirację i energię, wsparcie i zrozumienie, atmosferę i pasję.

Różnorodność tematyki i zróżnicowany czas trwania zajęć pozwalają ułożyć optymalny dla siebie harmonogram na czas festiwalu.

ZAPRASZAM na zajęcia swoje i innych 🙂

http://www.dojrzewalnia.pl/oferta/progressteron-29/szczecin/?oferta/progressteron-29/szczecin/program.html