Piąte, jesienne i wyjątkowe spotkanie połączone ze zdrowym odżywianiem, jogą, ćwiczeniami z metody dwupunktowej,medytacją, wspólnym masażem, automasażem twarzy, dobrym nastojem i własną osobowością.
Podczas tego spotkania będziemy oczyszczać ciało i umysł. Dzięki diecie zasadowej i odżywianiu wewnętrznemu pozbędziemy się letnich nadmiarów. Poznamy naturalne sposoby wzmacniania odporności organizmu i przeciwdziałania jesiennym nastrojom. To kolejny dobry moment, by starym nawykom powiedzieć stanowcze NIE!
WZMOCNIJ SIĘ NA JESIEŃ i skorzystaj z tego wyjątkowego zaproszenia na weekend nad przepięknym morzem. W jego otoczeniu, otoczeniu barw jesieni i wyjątkowych ludzi dokona się Twoja Przemiana!

Joga pozwoli złapać Tobie głębszy oddech, pozbyć się napięcia w ciele, uwolnić go od niepotrzebnych emocji a także je wzmocnić, masaż wspomoże proces uwalniania od napięć a ćwiczenia z intencją pozwolą z optymizmem i zaufaniem spojrzeć w przyszłość.

Dieta zasadowa wprowadzi w odżywianie wewnętrzne, wspomoże pracę wątroby, jelit, oczyści organizm i wzmocni jego siły witalne. Kuchnia oparta o warzywa, jabłka, cytryny, grejpfruty i zioła odkwasi po lecie organizm, ustabilizuje trawienie i dostarczy nowych energii.


Prowadzący:
Anna Grzechowiak – dietetyk, stosująca dietetykę leczniczą wg tradycyjnej medycyny chińskiej oraz terapię ziołami; www.grzechotka-dieta.pl

Blanka Büttner – dyplomowany nauczyciel jogi, masażystka, absolwentka warsztatów Vedic Art I i II stopnia, Metody Dwupunktowej I, II i III stopnia

Miejsce:

Dom Gościnny SELENYA w Pobierowie na ul. Pomorskiej 11, w świetnej spokojnej lokalizacji, tylko 600 m od plaży, http://selenya.pl/ 

Termin: 10-13 października (od czwartku godz.15 do niedzieli godz.14) 2019 r
Warianty cenowe:

  • 835 zł obejmuje nocleg, warsztaty i wyżywienie
  • 795 zł/ dla osób powtarzających lub wpłacających zadatek do 15.09


Uwaga!
Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń i wpłata zadatku w wysokości 300 zł. 

Nr konta: 37 1940 1076 3114 0564 0000 0000

Informacje i zapisy:
Anna Grzechowiak
www.grzechotka-dieta.pl tel. 880 496 172
Blanka
Büttner babajoga@o2.pl tel. 533 897 197

Serdecznie zapraszamy !