Moją pasją jest naturalne odżywianie.

Przedstawiane przeze mnie zasady żywienia stosuję w życiu codziennym wspólnie z moim mężem i synkiem już od 18 lat. Dlatego wiem, jak w praktyce ważne jest właściwe odżywianie. Ucząc o zasadach prawidłowego żywienia łączę współczesne trendy żywieniowe z zasadami dietetyki chińskiej, która korzeniami sięga Orientu. Wschodnia dietetyka jest nauką o długim życiu w zdrowiu, szczęściu i wolności. Jest to również sposób życia oparty na głębokim rozumieniu praw przyrody. Współcześnie zyskuje on znaczną popularność jako alternatywna metoda uzdrawiania, która proponuje sposób odżywiania całkowicie odmienny od zachodniego. Nie oznacza to jednak, że nie można go zastosować w naszej kulturze. Wręcz przeciwnie, praktykowanie jej w codziennym życiu jest proste, tanie i przede wszystkim zdrowe. Wymaga tylko od nas chęci wprowadzenia zmian i przejęcia odpowiedzialności za nasze życie przez nas samych.

Prowadzę konsultacje indywidualne. Mogę pomóc tym samym we wprowadzaniu nowych reguł dietetycznych w Państwa życie.

Doradzę, opowiem o szczegółach naszego spotkania. Określę zakres mojej pomocy, powiem jak zacząć i poprowadzę przez okres zmian sposobu odżywiania się. Wstępna rozmowa na pewno pomoże podjąć decyzję odnośnie własnego zdrowia, a pierwsze pozytywne zmiany odkryjecie Państwo już po 2 tygodniach po wprowadzeniu moich zaleceń.

Od lat organizuję zajęcia (kursy, warsztaty, spotkania indywidualne) na których zajmujemy się zdrowym odżywianiem, gotowaniem.

W zależności od rodzaju zajęć, uczestniczą Państwo zajęciach przyswajając jednocześnie wiedzę teoretyczną i praktyczną z zakresu zdrowego i harmonijnego sposobu odżywiania się.

Aby zdobyć potrzebną mi wiedzę ukończyłam studia specjalistyczne

  • Dietetykę leczniczą wg tradycyjnej medycyny chińskiej na kursie autorsko prowadzonym przez Inę Diolosę (Instytut Avicenny, Francja)
  • Połączenie zachodniego ziołolecznictwa z zasadami medycyny chińskiej – kurs prowadzony przez Jeremiego Rossa
  • Profesjonalny kurs ziołolecznictwa II stopnia z zakresu towaroznawstwa zielarskiego prowadzony przez mgr Franciszka Rucińskiego
  • Praktyczną terapię przez odżywianie prowadzoną przez Davericka Leggetta
  • Technologię Żywności i Żywienia Człowieka na Akademii Rolniczej w Szczecinie
  • Terapie Naturalne w Studium Edukacji Ekologicznej we Wrocławiu.

Serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych wprowadzeniem zmian do zapoznania się z moja stroną.

DSC_0006_3 dyplom Ania st. podypl CCF20170222_00004 CCF20170222_00003 CCF20170222_00002 CCF20170222_00001 CCF20170222_00000