Zapraszam wszystkich na indywidualne konsultacje z zakresu dietetyki.

Pomagam osobom mającym problem z pozbyciem się zbędnych kilogramów, utrzymaniem wagi, z przytyciem, z problemami zdrowotnymi, m.in.: cukrzycą, chorobami kardiologicznymi, przewodu pokarmowego, alergiami… ; a także dzieciom, młodzieży, dorosłym, całym rodzinom i wszystkim, którzy chcą, pragną odbudować poczucie wpływu na zdrowie własne i najbliższych.

Być może lekarz zasugerował dietę jako najlepszą formę terapii?? Moim zadaniem jest, by Ci w tym pomóc.

Dietę ustalamy wspólnie, na podstawie wywiadu na temat stanu Twojego zdrowia, sposobu odżywiania się oraz uwzględniając Twój tryb życia i upodobania kulinarne. W zależności od oczekiwań, otrzymasz ode mnie jadłospisy do zastosowania lub dokładne wskazówki, jak odżywiać się na mieście.
Moim zadaniem jest nauczyć Cię nowego stylu żywienia w sposób bezpieczny dla Twojego zdrowia, jednocześnie smaczny, na ile to jest tylko możliwe. To na czym mi zależy, to wskazać Ci, jak być zdrową osobą.

W ramach konsultacji otrzymasz zalecenia indywidualnie dopasowane do potrzeb i możliwości oraz przydatne przepisy kulinarne.
Konsultacje trwają około 1 godziny i obejmują wywiad oraz opracowanie zaleceń żywieniowych. Po tym spotkaniu opracuję dla Ciebie odpowiedni plan diety.  Następnie przez miesiąc pomogę Ci rozwiać wszelkie wątpliwości i problemy mailowo lub telefonicznie. Kolejnym etapem naszej pracy będzie weryfikacja osiągnięć w stosowaniu diety.

Odkryjesz w sobie zmiany już w 2 tygodnie po zastosowaniu się do moich zaleceń.

Jest możliwość konsultacji na wybraną godzinę (np. przed lub po pracy) oraz dojazdu do klienta w okolicach Szczecina i Kołobrzegu.
Jeśli nie możesz z jakichś powodów spotkać się ze mną osobiście, po wcześniejszym uzgodnieniu udzielam również konsultacji przez skype. 

W celu umówienie wizyty proszę o kontakt.

W gabinecie jest możliwość nabycia niektórych naturalnych suplementów żywieniowych, octów, olejów i ziół.

Zapraszam!

Anna Grzechowiak  

GABINET: ul. Kołłątaja 23/1 Szczecin
tel. 880 496 172

grzechotka2@gmail.com