Wszystkich  przychodzących do mnie na konsultacje informuję, że nie otrzymają ode mnie kolejnej diety. Żadnych jedynych i słusznych wytycznych na miesiąc, czy pół roku.  Nasze ciało zmęczone jest eksperymentami. Potrzebuje spokoju, harmonii z otaczającym światem, aby mogło znowu zacząć pracować. Chcąc to uzyskać należy jeść, bez żadnego głodzenia czy umartwiania. 

Jedzenie świadome, z szacunkiem dla ciężkiej pracy organizmu, zgodne z porami dnia i roku, bogate w energetyczne potrawy, pełne życia – to najlepsza droga do zdrowia. Jedyna dieta, którą polecam, to taka na całe życie. Im prościej i naturalniej, tym lepiej. 

Polecam dziś najprostsze śniadanie dla zabieganych. 

Owsianka na szybko:

Gotujemy płatki owsiane minimum 5 minut wrzucając je do gorącej wody. Następie nakładamy na talerz i polewamy po lekkim przestygnięciu olejem z lnianki lub innym tłoczonym na zimno, który nam smakuje. Posypujemy przyprawą gomasio (prażony sezam z solą). Można też  dodać kiełki. Takie śniadanie rewelacyjnie wzmacnia zimą nerki.  

Smacznego 🙂

Rozpoczynamy  cykl dla rodziców, w poniedziałki o 17:30. Zapraszam pary, które planują rodzicielstwo, jak i obecnych rodziców, na zajęcia z naturalnego żywienia dzieci. Najbliższe spotkanie już 25.XI – jak naturalnie przygotować się do ciąży. 

Spotkania odbywają się na ul. Kołłątaja 23/1, wstęp 30zł 

 Zapraszam 🙂