Oczyszczanie wiosenne pozwala na szybką utratę wagi, ale ma też skutki lecznicze przy wielu chorobach. Organizm przechodzi na odżywianie wewnętrzne i pozbywa się w kolejności wszystkiego, co go obciąża – zapasy, złogi, patologiczne twory, komórki zwyrodniałe i chore – i co zaburza jego normalne funkcjonowanie. Likwiduje konsumpcyjny styl życia (obżarstwo) i pozwala jeść umiarkowanie. Nazywany jest operacją bez skalpela, ponieważ zapobiega przedwczesnemu starzeniu się i odmładza skórę. Regularnie przeprowadzany w okresie wiosennym pozwala na utrzymanie dobrej kondycji psychofizycznej i lepsze samopoczucie przez cały rok.Zapraszam w środę 2 marca 19:00 na wykład połączony z degustacją na temat WIOSENNEGO OCZYSZCZANIA ORGANIZMU. 

miejsce: RESTAURACJA 5 SMAKÓW  na ul. Śląskiej 9.

wstęp 30 zł.

Na wiosnę polecam herbatkę ziołową usuwającą nadmiar śluzu, łagodzącą stany zapalne przewodu pokarmowego, uspokajającą wątrobę i zmniejszającą głód w pierwszych dniach oczyszczania: 2 części korzenia mniszka, 1 cz. kopru    włoskiego, 1 cz. siemienia lnianego, 1 cz. kozieradki, ½ cz. korzenia lukrecji. Zioła mieszamy i 1 łyżkę mieszanki gotujemy 5 minut pod przykryciem na małym ogniu. Popijamy pomiędzy posiłkami.

Zapraszam też na CZWARTĄ EDYCJĘ  rozszerzonego kursu DIETETYKI WEDŁUG MEDYCYNY CHIŃSKIEJ.

 Kurs obejmuje 7 dwugodzinnych piątkowych spotkań. Adresowany jest do osób, które chcą więcej wiedzieć o jedzeniu i swoim organizmie . Pierwsze zajęcia 18 marca.

Polecam też PODSTAWOWY KURS GOTOWANIA 12 marzec (SOBOTA) GODZ. 9-14

szczegóły: http://grzechotka-dieta.pl/szkolenia-i-warsztaty/