Serdecznie zapraszamy wszystkich dorosłych na spędzenie wspólnego czasu wypełnionego smacznym i zdrowym jedzeniem, teoretycznymi i praktycznymi zajęciami z zakresu dietetyki, jogi, masażu, malowania intuicyjnego, zachęceniem do zapoznania się z metodą dwupunktową dzięki której możemy kreować swoją rzeczywistość.

Wypoczywać (czynnie 🙂 ) będziemy w przeuroczym miejscu w środku lasu nad jeziorem: gospodarstwo agroturystyczne w Pszczewskim Parku Krajobrazowym – DOM POD LIPĄ www.dompodlipa.pldom pod lipą

Zajęcia poprowadzą:

Anna Grzechowiak – dietetyk, stosująca dietetykę leczniczą wg tradycyjnej medycyny chińskiej oraz terapię ziołami

Blanka Büttner – dyplomowany nauczyciel jogi, masażystka, absolwentka warsztatów

Vedic Art I i II stopnia, Metody Dwupunktowej I, II i III stopnia

Termin: 26 czerwiec (poniedziałek od obiadu) – 2 lipca (niedziela do śniadania)

Cena :

1390 zł – dorośli

990 zł – osoba towarzysząca

W cenie : nocleg, przepyszne wyżywienie wegetariańskie, zajęcia praktyczne i teoretyczne 3 x dziennie, joga, joga twarzy, wykłady m.in. z odżywiania według 5 przemian, nauka ziołolecznictwa w plenerze, ognisko. Materiały dydaktyczne i plastyczne także wliczone w cenę.

Możliwość skorzystania za dodatkową odpłatą z masaży polinezyjskich, klasycznych masażystki Katarzyny Pakalnickiej-Prychitko www.kiaora.szczecin.pl

Uwaga!

Ilość miejsc ograniczona , decyduje kolejność zgłoszeń i wpłata zadatku w wysokości 600 zł do dnia 30.04. Nr konta znajduje się w zakładce kontakt.

Informacje i zapisy:

Anna Grzechowiak tel. 880 496 172 grzechotka2@gmail.com 

Blanka Büttner babajoga@o2.pl tel. 576 649 628

Serdecznie zapraszamy !