Gorąco zapraszam na czwarte wiosenne spotkanie z jogą, zdrową dietą, metodą dwupunktową, wspólnym masażem, dobrym nastrojem i  własną osobowością.
Podczas tego spotkania będziemy regenerować ciało i umysł. Dzięki diecie zasadowej i odżywianiu wewnętrznemu przygotujemy się do lata.  Poznamy naturalne sposoby oczyszczania organizmu i pozbędziemy się zimowych nadmiarów. To kolejny dobry moment, by starym nawykom powiedzieć stanowcze NIE!
OCZYŚĆ SIĘ NA WIOSNĘ i skorzystaj z tego wyjątkowego zaproszenia na weekend nad przepięknym pobierowskim morzem. W jego otoczeniu, otoczeniu zieleni i wyjątkowych ludzi dokona się Twoja Przemiana!
Joga pozwoli złapać Tobie głębszy oddech, pozbyć się napięcia w ciele, uwolnić go od niepotrzebnych emocji a także je wzmocnić, masaż wspomoże proces uwalniania od napięć a ćwiczenia z intencją pozwolą z optymizmem i zaufaniem spojrzeć w przyszłość. Dla chętnych uczestników terapeutyczno – oczyszczająca gra „Satori”, twórców metody „Radykalnego wybaczania ” oraz wizyta w SPA.

Dieta zasadowa wprowadzi w odżywianie wewnętrzne, wspomoże pracę wątroby, jelit, oczyści organizm i wzmocni jego siły witalne. Kuchnia oparta o warzywa, jabłka, cytryny, grejpfruty i zioła odkwasi po lecie organizm, ustabilizuje trawienie i dostarczy nowych energii.

Serdecznie zapraszamy 🙂

Prowadzący:
Anna Grzechowiak – dietetyk, stosująca dietetykę leczniczą wg tradycyjnej medycyny chińskiej oraz terapię ziołami;www.grzechotka-dieta.pl

Blanka Büttner – dyplomowany nauczyciel jogi, masażystka, absolwentka warsztatów Vedic Art I i II stopnia, Metody Dwupunktowej I, II i III stopnia

Miejsce:

Dom gościnny SELENYA w Pobierowie, oddalony 400 metrów od plaży.  Staramy się pomóc z dojazdem łącząc osoby zmotoryzowane z pozostałymi 🙂

https://www.pobierowo.com.pl/osrodek_selenya.htm

Termin: 21 – 24 marzec (od czwartku godz.15 do niedzieli godz.15) 2019 r

Warianty cenowe:

– 780 zł/osoba obejmuje nocleg, warsztaty i wyżywienie

– 590 zł/osoba obejmuje warsztaty i wyżywienie

Uwaga! 
Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń i wpłata zaliczki w wysokości 300 zł do dnia 4.03.

Nr konta: 37 1940 1076 3114 0564 0000 0000

Informacje i zapisy:

Anna Grzechowiak www.grzechotka-dieta.pl tel. 880 496 172
Blanka Büttner babajoga@o2.pl tel. 533 897 197